Skip to main content

IZOLACJA DO CZWARTEJ POTĘGI

Izolacja w harmonii z żywiołami

Izolacja multirefleksyjna Aluthermo® QUATTRO została stworzona w taki sposób, by dostarczać klientom energooszczędnych rozwiązań, których potrzebują. Jej działanie można zdefiniowac w obszarze pełnej harmonii z czterema żywiołami, jak woda, ogień, ziemia i powietrze. Zapewnia to kompleksową ochronę termiczną i komfort uzytkowania pomieszczeń przez cały rok, gdyż zaizolowane budynki spełniają wówczas wysokie standardy efektywności energetycznej, oferując cały szereg dodatkowych korzyści. Potęga czterech żywiołów spotyka się tu z wydajnością termiczną, trwałością oraz najwyższą jakością izolacji, która pozostaje w zgodzie w ekologią i naszymi wymaganiami względem materiałów, którymi się otaczamy. 

WODA

Nienasiąkliwa i nieprzepuszczająca dla wilgoci, izolacja Aluthermo® QUATTRO skutecznie zapobiega kondensacji pary wodnej. Dzięki jej budowie i zastosowanej technologii, skutecznie eliminuje ryzyko zawilgocenia ścian od wewnątrz, co minimalizuje ryzyko powstawania pleśni i grzybów, zapewniając zdrowe i bezpieczne warunki mieszkalne dla całej rodziny.

OGIEŃ

Trudnopalna i niezawodna w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się ognia, izolacja Aluthermo® QUATTRO poprawia bezpieczeństwo budynków, oferując przy tym szeroki zakres zastosowań. Jej właściwości niedymiące i to, że w przypadku pożaru nie jest produktem "kapiącym", gwarantują bezpieczeństwo. To produkt idealny  dla każdego budynku mieszkalnego czy usługowego. 

 

POWIETRZE

Izolacja Aluthermo® QUATTRO została zaprojektowana z myślą o szczelności dla przepływu powietrza oraz eliminacji mostków termicznych, co wpływa na stopień energooszczędności budynku. Dzięki temu zapewnia doskonałą ochronę termiczną, zapobiegając stratom ciepła i utrzymując komfortowe warunki w pomieszczeniach. 

ZIEMIA

Izolacja Aluthermo® QUATTRO to rozwiązanie zaprojektowanie w zgodzie z ekologią. Produkt podlega recyclingowi i wpływa na redukcję śladu węglowego. Dzięki temu nie tylko chroni środowisko, ale także spełnia obecne oczekiwania konsumentów, którzy coraz bardziej świadomie wybierają produkty przyjazne dla swojego domu i dla planety.